072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

שירותי ציפוי פוליאוריתאן

 
רוצים לשקם את הרצפה שלכם? מעוניינים בציפוי איכותי?

במקום לרצף רצפה של מבנה מסחרי, עסקי או למגורים, יש לכם את האופציה להוסיף לריצוף ציפוי איכותי אשר ישמור עליו לשנים רבות קדימה. שירותי ציפוי פוליאוריתאן הם השירותים הנפוצים ביותר היום לציפוי של מרצפות והם מאפשרים לחדש כל ריצוף באופן מהיר ויעיל ביותר ללא צורך בהתקנה של מרצפות חדשות או ריצוף מחדש על ידי הדבקה. יישום הציפוי מתבצע בתהליך מהיר ויעיל במיוחד ללא צורך בפילוס החומר ובדרך זולה יותר מכל שיטת ציפוי אחרת. חומר הפוליאוריתאן הוא בעל תכונות ייחודיות הכוללות בין היתר גמישות רבה והידבקות מקסימלית לשטח הריצפה.

ציפוי איכותי וזול לכל סוגי המשטחים

בעלים של מבנה בעל רצפת בטון? מחפשים פתרון מהיר לריצוף הריצפה? הציפוי הזול והאיכותי ביותר שתוכלו למצוא לרצפת בטון הוא חומר הפוליאוריתאן. הוא מתמיד לכל סוגי המשטחים ובמיוחד לרצפת בטון, כאשר הוא יוצר יחד עם הבטון חומר עמיד וחזק במיוחד אשר יכול לעמוד בעומסים גדולים ושחיקה. את חומר הפוליאוריתאן אפשר למצוא בריצפות של חניונים תת קרקעיים והוא נחשב לעמיד במיוחד גם בחניונים עיליים החשופים לשמש, כאשר החומר עמיד בפני קרני UV והצבע לא נשמר לשנים רבות.

מחיר פוליאוריתאן למ"ר משתלם במיוחד

את מחיר עבודת היישום של חומר הפוליאוריתאן, קובעים על פי מ"ר. את המחיר למ"ר הטוב ביותר תוכלו למצוא דרך האתר מחברה המייבאת את חומר הפוליאוריתאן לארץ דרך החברות הגדולות בעולם. בדרך זו, אתם חוסכים בצורה משמעותית את פערי התיווך הקיימים ברוב החברות האחרות המספקות את השירות. ניתן גם להתאים את המחיר לתקציב שלכם ולבחור את האיזורים בהם יתבצע הציפוי ללא צורך ביישום ציפוי על כל שטח הריצוף של המבנה שלכם.

שירותי ציפוי פוליאוריתאן מקצועיים

שירותי ציפוי פוליאוריתאן המומלצים ביותר, מוצעים לכם דרך חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה הפועלת בתחום כבר למעלה מ-35 שנה. החברה כוללת צוות מקצועי ומיומן המשתמש בציוד מתקדם וחדיש ליישום של חומר הפוליאוריתאן במטרה להביא לתוצאות הטובות ביותר לריצפה שלכם והכל במחיר משתלם המותאם במדוייק לדרישות העבודה שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותאמו פגישה עם צוות החברה כבר לימים הקרובים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים