072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

שירותי ציפוי מונע החלקה

 
מחפשים דרך למנוע החלקה ברצפת העבודה שלכם? יש לנו פתרון!
 
על כל סוג של רצפה ניתן ליישם ציפוי ייחודי למניעת החלקה. שירותי ציפוי מונע החלקה מיועדים לתעשיות השונות אך גם לבתי עסק קטנים ומחסנים הנדרשים לכך. ישנם סוגים שונים של חומרי גלם המשמשים למניעת החלקה וניתן לבחור את חומר הגלם המתאים על פי סוג הרצפה שלכם ועל פי התקציב שלכם. בדרך זו, ניתן לבצע התאמה מושלמת לצרכים שלכם ולמנוע החלקה בצורה אופיטמלית על מנת לשמור על בטיחות העובדים שלכם לשנים הבאות.
 

יישום חומר ציפוי איכותי לרצפה

אחד מחומרי הגלם השימושיים ביותר ליישום של ציפוי המונע החלקה, הוא חומר הגלם פוליאוריתאן הנחשב לזול ויעיל במיוחד. את חומר הפוליאוריתאן ניתן ליישם על כל סוגי הריצוף ללא צורך בפילוס החומר, כאשר הוא נדבק בצורה מושלמת לריצפה ונשמר לאורך זמן. חומרים נוספים למניעה של החלקה הם אפוקסי וסיליקון ואף שטיחי גומי יצוק היכולים לספק את הבטיחות הנדרשת. ניתן להתאים את סוג החומר על פי גודל מ"ר של השטח אותו אתם רוצים לצפות, כאשר הבחירה תהיה בחומר גלם באיכות גבוהה אשר ימנע גם שחיקה של החומר לאורך זמן.
 

בדיקות עמידה בתקן 2279 הישראלי

רמת האיכות של האיטום תלויה בסוג החומר ובהתאמה שלו לסוג הריצוף הקיים אצלכם. קיימת דרך לבדיקת רמת האיכות של חומר הגלם למניעת החלקה. בדיקות העמידה לרצפה מאפשרות התאמה של חומר הגלם לתקנים הנדרשים. תקן 2279 הישראלי מתייחס לבדיקות העמידה על משטחים. המשטחים יכולים להיות מוצבים על גג, קומת קרקע או בכל קומה במבנה שלכם. את בדיקות העמידה ניתן לבצע לאחר יישום חומר הציפוי ולוודא כי קיבלתם את התוצר הסופי הטוב ביותר למטרות הבטיחות שלכם.
 

שירותי ציפוי מונע החלקה עם חברה מנוסה

לקבלת מידע נוסף על שירותי ציפוי מונע החלקה לתעשייה, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים למשטחים הנדרשים לכם לצביעה. החברה פועלת בתחום ציפויי רצפות ומשטחים כבר למעלה מ-35 שנה ברציפות והיא יכולה לסייע לכם בבחירת חומר הגלם המתאים ביותר לדרישות העבודה שלכם. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם.
 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים