072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

שיקומי בטון

 
גיליתם סדקים בעמודי הבטון של המבנה? יש לנו פתרון בשבילכם!
 
עמודי בטון מתפוררים עם ברזלים חשופים מעיד על בעיה במבנה. הסדקים בחלקי הבטון מופיעים ברוב המקרים לאחר תהליך של קורוזיה בתשתיות הברזל של המבנה, כאשר לא ניתן לראות את התהליך מתרחש באופן חזותי עד לשלב בו הבטן מתחיל להתפורר. באמצעות שירות מקצועי לשיקומי בטון, ניתן להחזיר את איכות המבנה לרמה גבוהה במיוחד גם אם מדובר במבנה יש מאוד. התהליך הינו מורכב ודורש ידע וניסיון על מנת לבצע את עבודת הסיתות הנדרשת עד להגעה לתוצאה הרצויה. הציוד והמכשור המתקדם היום, מספק מענה לקיצור תהליך השיקום ולביצועו בסטנדרט גבוה במיוחד.
 

השלבים העיקריים לשיקום בטון

תהליך שיקום בטון מורכב מ-4 שלבים עיקריים הנדרשים להחזרת המבנה שלכם ליציבות הנדרשת לשנים הבאות. בשלב הראשון של התהליך, מבצעים ניקוי של הבטון המתפורר במטרה להסיר מלחים ולכלוך. בשלב השני מוסיפים חומר פריימר (חומר יסוד נגד קורוזיה) על תשתית הברזלים החשופים בתוך המבנה. בשלב השלישי מיישמים בטון ייחודי המיועד לתיקון באמצעות התזה או ידנית בהתאם למצב הקיר. השלב האחרון כולל יישום של חומר טיח וציפוי על מנת לשמור על הבטון ועל התיקון לשנים רבות קדימה.
 

מניעת נזקים עתידיים בגוף הבטון

מלבד טיפול ותיקון חלקים חשופים, המטרה של תהליך לשיקום מבנים מבטון כוללת גם מניעה של נזקים עתידיים. בין הנזקים העתידיים לגוף הבטון אפשר למצוא את הנזק הכימי והנזק המבני. הנזק הכימי מתייחס לחומר הכימי ממנו עשוי הבטון, כאשר חשיפה לחומרים מסויימים יכולה להחליש את הרכב החומר הכימי של הבטון. ציפוי ואיטום מקסימלי של גוף הבטון, מאפשר שמירה על החומר לשנים רבות. הנזק המבני מתייחס לאלמנטים שונים אשר יכולים להשפיע על איכות הבטון כגון פגעי מזג אוויר כמו קרני UV חזקות או קור קיצוני, גשמים ומלחים הנמצאים במי ים. בתהליך השיקום מבצעים גם חיזוק של חומר הבטון על מנת לשמור על המבנה שלו עמיד גם מול פגעי מזג אוויר שונים.
 

חברה מובילה לשיקומי בטון

להזמנת שירות מקצועי לשיקומי בטון, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה הנחשבת לחברה המובילה בתחום. צוות החברה משתמש בציוד המתקדם ביותר לשיקום מבנים מבטון ומספק לכם את השירות במחיר המשתלם ביותר ללא תחרות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים