072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

קבלני איטום

   
מעוניינים לבצע איטום מבנים? זקוקים לעבודת איטום מקצועית באמת? אין צל של ספק כי המפתח להצלחה נמצא בידיהם של בעלי מקצוע מסוימים, אשר מיועדים לעסוק בתחום ברמת המומחיות הגבוהה ביותר. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על קבלני איטום ועל חשיבות הבחירה בקבלן מקצועי באמת.
 
התפקידים המגוונים של קבלני האיטום
 
קבלני איטום, ולא צריך להיות מומחים בתחום כדי לדעת זאת, נועדו לעמוד בראש הליך האיטום של מבנה, או לחילופין חלק מסוים במבנה. שימו לב שהקבלן הממוצע לא אמור לבצע את האיטום בכוחות עצמו, אלא לרכז תחתיו מגוון רחב של נותני שירותים אשר אחראים על היבטים אלה.
 
על כל פנים,  קבלני איטום הם אלה שצריכים לתכנן את הפרוייקט לפרטי פרטים, כמו גם להגדיר לוח זמנים הגיוני להשלמה שלו. על אותו עיקרון, הקבלנים צריכים להימצא שם עבור הלקוחות שלהם לכל אורך הדרך, לבוא בקשר עם בעלי המקצוע ובעלי המבנה ולפקח על קצב ההתקדמות של ההליך. באשר לטיבה של העבודה, למען השקט הנפשי של הלקוחות מציע לרוב הקבלן אחריות מלאה על העבודה – רצוי, כמובן, שהיא תהיה ארוכה ככל האפשר. פרק זמן של עשר שנים הוא לגיטימי בהחלט.
 
חשיבותה של התאמה
 
המציאות מראה כי אין כיום עבודת איטום אחת אשר דומה לחברתה. עובדה זו צריכה לתת את אותותיה גם בכל הנוגע לבחירה של קבלני איטום. ראשית, יש לוודא מהם סוגי עבודות האיטום הספציפיים שהם מבצעים: אין ספק כי איטום גגות שונה בצורה ניכרת מאיטום של מרתפים, לדוגמא. הקבלנים המקצועיים יציעו מענה לכל סוג של איטום, אם כי אין לקחת סוגיה זו כמובנית מאליה.
 
שיטת האיטום הספציפית בה פועל הקבלן, כמו גם החומרים הייעודיים המשמשים לצורך זה, צריכים בהחלט להיכנס לתוך התמונה. איטום מקלטים בישראל, אם לוקחים דוגמא נפוצה נוספת, נעשה פעמים רבות באמצעות חומרים פולימרים או פוליאוריטנים, כל אחד מהם בעל יתרונות משלו. תפקידו של הקבלן הוא להסביר ללקוחות את כדאיות השימוש בכל שיטה, בהתאם למאפייני המבנה, תנאי הסביבה וצרכי הלקוחות, כמו גם להמליץ על זו המתאימה ביותר במקרה מסוים.
 
   
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
קידום אורגני | קידום אתרים