072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי תעשייתי

   
למה דרוש מפעל תעשייתי על מנת שיעשה את עבודתו היטב? מה הופך את המפעלים לבטוחים פי כמה? לא בטוח שאתם נותנים על כך את הדעת, אבל חשיבות מכרעת, מהבחינה הזו, חייבים לקבל ציפויים מיוחדים בכל קנה מידה  - אלו הם ציפויים תעשייתיים. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על ציפוי תעשייתי, החומרים מהם הוא עשוי והיתרונות המגוונים של השימוש בו.
 
על חשיבותם של הציפויים התעשייתיים
 
ציפוי תעשייתי, ברמת ההגדרה, הוא ציפוי של חומרים או תשתיות שונות הנוגעים לתחומי התעשייה השונים: אלו יכולים להיות מכונות או ציוד ייעודי, אך גם מבנים שלמים. על כל פנים, המטרה של הציפוי היא לספק הגנה מלאה עבור אותן תשתיות, לאורך זמן ובתנאים שונים בתכלית, מה שיהפוך את העבודה במפעל לבטוחה פי כמה. לכן, ניתן בהחלט להתבונן על הציפויים כעבודות איטום לכל דבר ועניין.
 
ניתן למצוא כיום סוגים שונים של ציפויים תעשייתיים, כל אחד מהם עם מאפיינים ויתרונות משלו. בחירה מקובלת בכל קנה מידה כיום היא באותם ציפויים אלסטומריים, באמצעותם ניתן לצפות שלל חומרים. ציפויים אלה עמידים בפני תנאים קיצוניים – החל מחום גבוה ועד רטיבות – והם האמינים ביותר שניתן לצפות להם. סוג מרכזי נוסף של ציפויים הוא אלה האפוקסיים, אשר מעלה מרכזית נוספת שלו היא ניקוי ותחזוקה פשוטים בכל קנה מידה.
 
כך עושים זאת נכון
 
מחפשים ציפוי תעשייתי? רוצים להוסיף ציפויים אלסטמריים למשוואת המפעל שלכם? אין צל של ספק שעליכם לפנות לחברה מקצועית הפועלת בשדה המשחק. לרוב, חברות אלה יהיו כאלה הפועלות בתחומים רחבים יותר, דוגמת איטום, ואשר מציעות סל רחב של שירותים בתחום.
 
נקודה מרכזית שיש להדגיש היא שאין ציפוי תעשייתי אחד אשר דומה לחברו. בכל אחד מהמקרים, חוקי המשחק שונים בתכלית, מה שמצריך מהציפויים לקיים מאפיינים אחרים. סוג הפעילות הנעשית במפעל, גודלו, הסביבה בה הוא נמצא או החומרים בהם נעשה שימוש במסגרתו הם רק חלק מבין הסוגיות שצריכות להילקח בחשבון. לכן, כל ציפוי המיועד למגזר התעשייתי חייב להתבצע לאחר תיכנון מוקפד, הנעשה תוך כדי ביקור של אנשי החברה המקצועית בשטח עצמו.
 
   
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
קידום אורגני | קידום אתרים