072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי רכב

 
רוצים לשמור על הרכב משריטות? יש לנו פתרון בשבילכם!
 
שריטות על הפח של הרכב יכולים לקרות לכל אחד, גם אם אתם הנהגים הכי זהירים שיש. הדרך הטובה ביותר למנוע את השריטות ואת הפגיעה של צבע הרכב, היא באמצעות שימוש בציפוי רכב. הציפוי מגיע בסוגים שונים כאשר כל סוג תואם לצרכים אחרים. כיום ישנם 6 סוגים עיקריים של ציפוי לרכב, כאשר הציפוי הפופולרי ביותר הוא ציפוי כנגד שריטות. את עבודת הציפוי מבצעים אנשי מקצוע מומחים בתחום הצבע עם התאמה מושלמת לצבע הרכב ולצורה שלו.
 

איך בוחרים בציפויים המתאימים לרכב?

הבחירה בציפויים צריכה קודם כל להיות תואמת למטרות שלכם. אם המטרה היא למנוע שריטות בלבד, תוכלו לבחור בציפוי המשרת את המטרה הזו. במידה ותרצו גם לשפר את מראה הרכב ולהגביר את הברק שלו, ישנם ציפויים נוספים אשר יכולים לסייע לכם להגיע למראה המושלם לרכב. ציפוי מט או ציפוי ויניל יכולים לשפר את מראה הרכב ולהגן עליו מקרני השמש החזקות של ימי הקיץ בישראל. בנוסף לכך ישנן אפשרויות מתקדמות יותר כמו ציפוי קרמי או ננו המספקים מענה למגוון רחב של בעיות הקשורות לצבע ולפח של הרכב.
 

ציפוי ננו לרכב - הציפוי המתקדם בעולם!

הציפוי הנחשב לחדיש ומתקדם ביותר הקיים היום מתוך מגוון הסוגים, הוא ציפוי הננו. ציפוי ננו לרכבים מגיע עם יתרונות רבים כגון הגנה מפני נזקים של מים או אש, דחיית מים, מניעת שריטות, הגנה מפני תחילת קורוזיה וגם מספק ברק מרהיב לכל חלק ברכב שלכם. אם אתם רוצים לשמור על מראה הרכב שלכם ובמקביל להיות ממראה יוקרתי ומרהיב לא משנה מה סוג הרכב, ציפוי הננו הוא בהחלט הכתובת שלכם. על מנת לוודא כי הציפוי שבחרתם יכסה בצורה מושלמת את הרכב בלי תקלות, חשוב לפנות לחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום הצביעה והציפוי של רכבים.
 

ציפוי רכב דרך חברה מקצועית ומנוסה

לקביעת תור לציפוי רכב לכל סוגי הרכבים, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה והתקדמו לדור הבא של חומרי הציפוי לשמירה על צבע הרכב. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לקבוע תור ליצירת הציפוי לרכב שלכם כבר לימים הקרובים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים