072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי פוליאוריתאן

 
מנהלי תחזוקה של מבנה מסחרי או מבנה מגורים? מחפשים ציפוי לריצפה?
 
ציפוי של מרצפות בשטחים מסחריים ומבנים למגורים הוא רלוונטי למגוון רחב של חללים, כמו לובי כניסה לבניין, חניון תת קרקעי, אולמות ספורט ומשרדים. ציפוי פוליאוריתאן נחשב לפתרון היעיל והזול ביותר למשטחים גדולים והוא מספק עמידות מירבית לשנים רבות גם כנגד קרני UV של השמש. הפוליאוריתאן הוא חומר גלם פולימרי גמיש במיוחד ונחשב לאחד השימושיים ביותר בעולם כיום. ניתן ליישם את החומר על רצפות ולשמור עליהן בצורה יעילה כנגד שחיקה, סדקים ושינוי צבע. מגוון הצבעים העצום שניתן להוסיף לחומר, מאפשר להגיע לתוצאות מרהיבות ולעצב כל ריצפה בסגנון המתאים ביותר לכם.
 

יישום ציפוי איכותי על רצפת בטון

אם במבנה שלכם יש רצפת בטון, חומר הגלם פוליאוריתאן הוא המומלץ ביותר עבורכם. היישום שלו על ריצפת בטון הוא מושלם והוא למעשה מתחבר היטב לבטון ויוצר יחד איתו שכבה חזקה ועמידה במיוחד. ניתן לראות את יישום הציפוי העשוי מפוליאוריתאן באולמות כדורסל, חדרי כושר, חניונים בצבעים מרהיבים ומיוחדים. החומר מיושם באמצעות התזה על המשטח, כאשר אין צורך לפלס אותה על משטח הבטון והוא למעשה תופס את הצורה של המשטח הקיים באופן מלא.
 

שימוש בפוליאוריתאן ע"פ התקנים המחמירים

חומר הפוליאוריתאן צריך לעמוד בתקנים מחמירים מאוד של מכון התקנים הישראלי. החשיבות של שימוש בחומר תקני רלוונטי למעשה לכל מבנה בו מיישמים את הציפוי. חומר תקני אשר עבר בדיקות איכות קפדניות, ישמור על הבריאות שלכם ושל השוהים במבנה שלכם בשנים הבאות. אם כן, כאשר אתם מחליטים ליישם את חומר הפוליאוריתאן על רצפה של מבנה, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה העומדת בכל התקנים הנדרשים. תרכובות חומר הגלם מספקות מענה לייצור מגוון רחב של חומרים ומוצרים בישראל וזאת לאחר שהחומר עמד בתקן של מכון התקנים הישראלי.
 

ציפוי פוליאוריתאן עם אנשי מקצוע מומחים

ליישום של ציפוי פוליאוריתאן איכותי לרצפת המבנה שלכם, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה והצטרפו למאות הלקוחות של החברה שכבר נהנים מציפוי רצפה ברמה גבוהה ובעיצובים מהממים וייחודיים. צוות החברה יגיע אליכם לפגישה ראשונית לתכנון ביצוע העבודה ויתאים את תוכנית העבודה לצרכים שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש.
 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים