072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי פוליאוריאה

 
מחפשים ציפוי לריצוף אטום ומוגן במיוחד?
 
אם אתם נדרשים ליישם ציפוי על ריצוף בכדי לשמור עליו מפני חומרים כימיים בסביבת העבודה שלכם, כדאי שתכירו את ציפוי פוליאוריאה הנחשב לאחד הציפויים לרצפה האיכותיים ביותר לתעשייה. החומר נחשב לאטום במיוחד והוא נכלל בתוך משפחה שלמה של מערכות איטום וציפוי מהמתקדמות בעולם. הוא נפוץ ליישום במקומות הנדרשים לעמידות מירבית לאורך זמן על ידי שכבה קשיחה עם חוזק גובה של הידבקות למגוון רחב של משטחים. החומר עמיד במיוחד לחומרים כימיקליים ושמנים תעשייתיים וניתן לראות אותו במפעלי תעשייה מתחומים רבים. ניתן לאטום עם חומר הגלם גם גגות בטון או יריעות ביטומניות ואף מרפסות ומרתפים במטרה למנוע חדירה של מי גשמים למבנה.
 

יישום פוליאוריאה על מרצפות בייבוש מהיר

אחד היתרונות המרכזים של השימוש בפוליאוריאה לציפוי רצפות, הוא יכולת הייבוש של החומר. בכדי לחסוך בזמן העבודה של ציפוי הרצפה, מומלץ להשתמש בחומר גלם המתייבש מהר ומאפשר לכם לחזור לעבודה ללא עיכובים מיותרים. במפעלי ייצור אשר כל דקת עבודה חשובה לתהליך העבודה, יישום חומר המתייבש מהר הוא קריטי ויכול להוות חלק מההחלטה לבחור בציפוי פוליאוריאה.
 

ציפוי איכותי לחללים פנימיים וחיצוניים

הציפוי מתאים הן חללים פנימיים והן לחיצוניים והוא עמיד בצורה מושלמת בפני פגעי מזג האוויר כגון גשמים, לחות גבוהה וקרני UV של השמש. מלבד זאת, חומר הגלם מתאים לציפוי משטחים הנמצאים בקרבת הים ויכול לעמוד בפני מלחים בצורה יעילה ביותר. למעשה, זהו חומר העמיד כמעט בכל תנאי עבודה הקיימים למפעל או למחסן והוא נחשב לאחד מחומרי הציפוי המתקדמים ביותר בעולם כיום, עם נוסחא ייחודית המספקת לו חוזק ועמידות מירבית לצד גמישות המאפשרת שמירה על החומר מפני שחיקה ובלאי מהיר.
 

התקנת ציפוי פוליאוריאה דרך חברה ותיקה

שירותי ציפוי פוליאוריאה איכותיים תוכלו למצוא דרך חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה, המביאה איתה ניסיון של יותר מ-3 עשורים ברציפות בביצוע עבודות איטום וציפוי למפעלי תעשייה ועסקים ברחבי הארץ. צוות החברה מביא איתו ידע עצום בחומרי גלם לאיטום ויכול לבנות עבורכם תוכנית מדוייקת לאיטום לכל סוגי הריצוף הנדרשים לכם. התקשרו עכשיו לצוות החברה וקבעו פגישה במפעל שלכם כבר לימים הקרובים לבניית תוכנית עבודה המותאמת בדיוק לצרכי האיטום שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים