072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי מונע החלקה

 
מחפשים דרך למנוע החלקה על משטחי עבודה?
 
ציפוי מונע החלקה הוא נדרש למגוון רחב של משטחים על מנת לשמור על בטיחות העובדים שלכם בכל יום עבודה. בין משטחי העבודה ניתן למצוא את הבטון, העץ והמתכת עליהם ניתן ליישם חומרי ציפוי ייחודיים אשר מטרתם למנוע החלקה עם כל סוגי הנעליים גם כאשר ישנה רטיבות רבה או גשמים חזקים. אם אתם מחזיקים במשטחי דריכה אזרחיים או צבאיים, חשוב שיהיה לכם ציפוי איכותי למניעת החלקה. תאונות החלקה של פועלים ועובדים הן רבות והן נחשבות לחלק העיקרי גם לתאונות נפילה ממקומות גבוהים. אם כן, ההשקעה בחומרי ציפוי איכותיים תספק לכם את ההגנה המירבית על בריאות ובטיחות העובדים שלכם לאורך זמן.
 

מניעת החלקה על סולמות ומשטחי מתכת

עבודות הנדרשות להתבצע בחוץ ובכל עונות השנה, חשוב שיבוצעו רק על משטחים המותאמים לכך. סולמות ומשטחים העשויים מתכת צריכים לעמוד בתנאים ייחודיים בכדי למנוע החלקה גם כאשר ישנם גשמים חזקים או רטיבות. חומרי אפוקסי ייחודיים, יכולים לשפר את יכולת המתכת למניעה מפני החלקה של עובדים. מפעלי תעשייה הנדרשים לעבוד עם נוזלי סיכה כמו מפעלים לעיבוד שבבי או מפעלי מתכת ו-CNC, חשוב שיהיו להם משטחים איכותיים וחזקים למניעת החלקה. כל משטח ניתן להפוך לעמיד יותר בפני חומרים נוזליים באמצעות ציפויים ייחודים המונעים החלקה.
 

ציפוי אפוקסי עמיד לתנאי מזג אוויר קשים

תנאי מזג אוויר קשים הכוללים בין היתר לחות גבוהה וגשמים, יכולים לגרום להחלקה על משטחים שונים כגון משטחי מתכת, משטחי עץ ומשטחי אבן. באמצעות ציפוי אפוקסי עמיד לפגעי מזג האוויר, ניתן למנוע החלקה על מגוון רחב של חומרי גלם ומשטחים. עבודת הציפוי מתבצעת במפעל או באתר העבודו שלכם על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, אשר יבנו לכם תוכנית עבודה מדוייקת לציפוי כל משטחי העבודה במקום שלכם.
 

ציפוי מונע החלקה בסטנדרט גבוה

להזמנת שירות מקצועי ואמין לציפוי מונע החלקה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע פגישה עם צוות החברה. בפגישה תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת התואמת במדוייק את הצרכים התעשייתיים שלכם ויכולה להתאים למגוון רחב של משטחי עבודה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים