072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפוי גגות

 
צריכים לאטום גג בצורה יעילה? מחפשים אנשי מקצוע מומחים?
 
הטכנולוגיה הקיימת היום לציפוי גגות מאפשרת בידוד ברמה גבוהה מאוד למבנה מפני חום, קור וגשמים ומספקת מענה לדירות ומשרדים הנמצאים בקומות האחרונות של הבניין. תהליך עבודת האיטום מתחיל עם בחירת חומרי הגלם המתאימים לגג שלכם. ישנם חומרים המגיעים כנוזל ומיושמים ישירות על הגג וישנם חומרים המגיעים כיריעות המודבקות באמצעות חום לגג המבנה. בעבר היו מבצעים עבודות זיפות על גגות בכדי לשמור על איטום ומניעת כניסה מי גשמים אל תוך המבנה. היום עבודות הזיפות עדיין קיימות, אך השיטות המתקדמות ביותר מספקות איטום איכותי במיוחד עם רמת חומר גבוהה יותר הדורשת תחזוקה זולה יותר לתקופות ארוכות.
 
בחירת חומר הגלם לאיטום הגג
הבחירה בציפוי לאיטום הגג היא קריטית לצורכי התחזוקה שלכם. חומרים ביטומניים מתקדמים וחדישים, יכולים לספק לגג שלכם עמידות לתקופות ארוכות של 10 שנים ואף יותר. ניתן להוסיף על יריעות ביטומניות קיימות גם חומרי גלם לחיפויי אשר שומרים על היריעות לזמן ארוך יותר. המטרה היא לשמור על האיטום לאורך זמן באמצעות חומרים המונעים בקטריות ופטריות אשר יכולות לפגוע באיטום וליצור סדקים ביריעות או בחומר הגלם אשר מיושם על רצפת הגג של המבנה שלכם. העמידות התרמית של חומרי הגלם החדישים ביותר לאיטום גגות, מאפשר עמידות רבה יותר לעבודות האיטום.
 
ציפוי איכותי לאיטום הגג
על מנת ליצור איטום מקסמילי לגג שלכם, יגיעו אליכם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים אשר יבצעו בדיקת אבחון למצב רצפת הגג. גם במקרים מורכבים של גגות עמוסים בציוד, צנרת או מתקני חימום מים, ניתן להגיע לאיטום מקסימלי ואיכותי. בדיקת האבחון תאפשר לאנשי המקצוע גם לספק לכם תמחור מדוייק המותאם לצרכים שלכם וכולל פתרונות יעילים למצב התחזוקה של הגג לשנים הבאות. האיטום יכול להתבצע גם עבור מרתפים או קירות חיצוניים באותו תהליך עבודה מקצועי, באמצעות חומרי גלם תקניים העומדים בכל התקנות הבטיחות המחמירות ביותר.
 
הזמנת שירות מקצועי לציפוי גגות
לציפוי גגות מקצועי ואמין עם השיטות המתקדמות ביותר, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה וקבעו פגישה לבדיקת הגג ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר. צוות החברה ישמח להגיע אליכם ולבנות עבורכם תוכנית עבודה מסודרת לאיטום רצפת הגג.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים