072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפויי בריכות

   
אין הרבה סממנים בולטים יותר לאיכות חיים גבוהה מאשר בריכות. ואכן, בית או מבנה הכולל בתוכו בריכה, לרוב חיצונית, נמצא בנקודת פתיחה מצוינת. מה שחשוב להדגיש הוא כי כל בריכה מצריכה תכנון מוקפד, אשר אחד ההיבטים שלו הוא הציפוי והאיטום. המאמר הבא מתייחס לחשיבות המכרעת של ציפוי בריכות, ליתרונות של כך ולדרכים המומלצות ביותר לעשות זאת.
 
המטרה המרכזית: לשמור על הבריכה
 
ציפוי בריכות, בדומה לפעולות ציפוי אחרות (חשבו, למשל, על ציפוי גגות) נועד למלא מספר תפקידים עיקריים. מטרת העל היא להפוך את דפנות הבריכה לעמידות פי כמה בפני מזיקים שונים – דוגמת קרני השמש, הכלור, המים, הקור וכיוצא בזה – מה שיאפשר לבריכה כולה להישמר לאורך זמן. הציפוי, כפי שנראה מיד, משפיע על מראה הבריכה ותחושת המגע של אלה הנמצאים בתוכה עם דפנותיה.
 
הדרישות המרכזיות מציפוי הבריכה
 
כדי להבטיח כי ציפוי בריכות יהיה איכותי במיוחד, צריך הוא לשלב היטב בין אסתטיקה לפרקטיקה. מבחינה עיצובית, על רקע העובדה שהציפוי הוא למעשה המעטפת החיצונית של הבריכה, ברורה חשיבותו האסתטית: הציפוי צריך להיות אחיד ומרשים ככל הניתן, מה שעשוי להעלות עוד יותר את קרנה של בריכת השחייה. בחומרים ובטכנולוגיות של היום, אין שום סיבה שהציפוי יכלול בתוכו קפלים או בועות.
 
מן העבר השני של המשוואה, ברור כי ציפוי בריכות צריך להיות הבטוח ביותר האפשרי. זו גם הסיבה בגינה ברור שלא ניתן להתפשר על פחות מאשר ציפוי מונע החלקה, העשוי מחומרים ייעודיים שיוציאו תרחישים דוגמת נפילות, על כל הסכנות שלהם, מתוך המשוואה. מבחינה טכנית, ייעשה לרוב הציפוי באמצעות ויניל או פי.וי.סי, חומרים המגלמים בתוכם שורה ארוכה של יתרונות משמעותיים, ולכן נחשבים אידיאליים למטרה זו.
 
המפתח: בחירת חברה מקצועית באמת
 
מבחינה טכנית, נהוג לרוב לבצע ציפוי לאחר איטום הבריכה, כך שאפשר לטעון כי מדובר למעשה בשני צדדים של אותו מטבע. במילים אחרות: כבר בשלב תכנון הבריכה, ועוד לפני שמתחילים לבצע את האיטום הלכה למעשה, יש לתת את הדעת על הציפוי. החדשות הטובות הן שחברות רבות הפועלות בשדה המשחק אכן מציעות את שני השירותים המשלימים האלה, כך שאין כאן צורך לפנות בהכרח לבעלי מקצוע נפרדים.
 
   
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
קידום אורגני | קידום אתרים