072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

ציפויים מיוחדים

 
על מנת להגן על משטחים שונים, מן הראוי לנקוט צעדים אקטיביים שכוללים יישום של ציפויים מיוחדים. השקעה בציפויים מתאימים יכולים להגן על מכונות, על קירות, על כלי רכב. ציפוי קונסטרוקציות יכול להעניק אריכות ימים משופרת לתשתיות חשובות, שנושאות בעומסים כבדים ואשר יש להם גם חשיבות בטיחותית.

אם אתם שואלים את עצמכם מהם בדיוק ציפויים מיוחדים וכיצד הם יכולים לסייע לכם, עליכם לפנות למומחים בנושא זה. אם תרצו לדעת כיצד להפיק את התועלת המקסימלית מפעולות מדויקות של ציפוי רכבים, נחוץ לכם איש מקצוע שכבר ביצע מספר רב של עבודות ציפוי וצביעה באמצעים המתקדמים ביותר. בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה תוכלו לקבל שירות מושלם בכל הקשור בציפויים מעולים וביצוע ללא פשרות. עוד בחברה תוכלו לקבל מידע ושירות גם בבידוד, איטום, ניקוי בהתזת חול ועוד.

ציפויים למניעת קורוזיה
יישום של ציפויים מיוחדים יכול להשיג כמה וכמה מטרות חשובות, כאשר בין המטרות החשובות ביותר ניתן למצוא את מניעת הקורוזיה והחלודה. עבודות של ציפוי קונסטרוקציות או פעולות של ציפוי בתעשייה, במיכון או בכלי רכב לא נעשים רק כדי להעניק מראה חדש ויפה יותר. לציפויים המתקדמים ישנה יכולת להגן על משטחים שונים ועל מתכות שונות מפני בלאי, מפני התחמצנות, מפני קורוזיה וחלודה.
שימוש בציפויים פולימריים, למשל, חומרי ציפוי שיש להם אפקט חזק במיוחד, משיג תוצאות מצוינות באין ספור מפעלי תעשיה וגם בענפים נוספים. ציפויים מיוחדים יכולים לבוא בחשבון גם בפעולות של איטום בבריכות שחיה, במבנים למגורים, במבנים מסחריים, באיטום של מקלטים, גגות ועוד.

מענה מושלם לכל לקוח  
בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה פועלים בשיתוף פעולה עם לקוחות מכל המגזרים. בחברה מספקים שירות של ציפוי רכבים, ציפוי בריכות, איטום גגות, מרתפים, קירות, מקלטים. בחברה מספקים שירות יעיל של מומחים בעלי ניסיון בעבודות צביעה מורכבות, בעבודות ציפוי מכל סוג, בפעולות של בידוד ויצירת סביבה מוגנת ממים, מנוזלים, מבלאי.

ניסיון, מקצוענות, מיומנות ומחויבות לכל לקוח הם שעומדים בבסיס המוניטין המצוין של חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה. הצטרפו גם אתם ללקוחות ותבינו מהי מקצוענות אמיתית וכיצד ניתן לתת יותר, עם מענה מושלם לכל לקוח ולקוח. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
צביעת ברזל
 
קידום אורגני | קידום אתרים