072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

צביעת מתכות

 
צריכים לצבוע מוצרים ומתקנים ממתכת? אתם בדיוק במקום הנכון!
 
צביעת מתכות מתבצעת על פי סוג המתכת והציפוי שלה, כאשר ישנו צורך להתאים גם את דרך הצביעה לכל מוצר או מתקן ממתכת. מתכות הנדרשות לשיקום ובעלות סדקים ושברים, ידרשו לשילוב של כמה שיטות צביעה על מנת להגיע לאיטום המקסימלי של החומר באמצעות הצבע. אם אתם נדרשים לבצע צביעה של חומרי מתכת כגון גדרות, דלתות, מוצרים או מבנים, חשוב שיהיה לכם ספק קבוע לביצוע העבודה שיכול לחדש עבורכם את הצבע כל תקופה הנדרשת לכם.
 

צביעת מתכת מכל הסוגים

מתכות העשויות מברזל שחור, דורשות צביעת מתכת בשיטה של שיוף והסרת חלודה. לאחר עבודת השיוף והסרת כל החלודה, תתבצע עבודת היישום של חומר פריימר (חומר יסוד) אשר מטרתו ליצור חיבור בין חומר המתכת לבין הצבע. מתכות אחרות כמו פח מגלוון ואלומיניום, יכולות להיצבע ישירות עם צבע מותאם והן בדרך כלל נדרשות לחידוש מספר פעמים גדול יותר מברזל. הקושי הגדול ביותר בצביעה של חומרי גלם מתכתיים הוא ההתמודדות עם חלודה. החלודה נפוצה בישראל בגלל הלחות הגבוהה בחודשי הקיץ. ישנם היום צבעים המכילים חומרי גלם איכותיים המאפשרים את מניעת החלודה במטרה לשמור על המוצר או המתקן שלכם לאורך זמן.
 

צביעה בשיטות מתקדמות לתעשייה

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בחברה או במפעל ומעוניינים לשפר את מצב המבנים והקונסטרוקציות עליהם אתם אחראים, כדאי לכם להזמין חברה מקצועית המתמחה ביישום של צבע על מתכות שונות. צביעת מתכות אינה דומה לחומרי גלם אחרים וצריך ידע נרחב על מנת לבצע את העבודה ולבחור את שיטת העבודה הנכונה. הצביעה מתבצעת בדרך כלל על ידי התזה, אך יכולה להתבצע גם בדרכים אחרות בהתאם למצב הפיזי של חלקי המתכת הנדרשת עבורכם לצביעה.
 

צביעת מתכות דרך חברה מובילה בתחום

לצביעת מתכות לתעשייה שלכם, צרו קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ותוכלו לבצע את כל עבודות הצביעה בתהליך מהיר ומדוייק. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הצבע עם ניסיון של מאות עבודות צביעה למגוון רחב של מבנים, מוצרים ומתקנים מכל סוגי המתכות. התקשרו עכשיו לצוות החברה ותוכלו לקבל הצעת מחיר לעבודת הצביעה הנדרשת לכם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים