072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

צביעת ברזל

 
ברזל ומתכות שונות נמצאים בשימוש נרחב כמעט בכל תחום ותחום בחיים. ברזל נמצא בשימוש מיוחד ובהיקף גבוה בפרט בתחומי התעשייה הכבדה ובענף הבניה, אך גם בענפים נוספים, ביצירת כלים, מכונות, כלי רכב, ציוד מכני, מכשירי רפואה ועוד. על מנת ליצור שכבת בידוד שמגינה על הברזל ושומרת עליו יש צורך לנקוט צעדים מתאימים ובראשם צביעת ברזל. צעדים כאלה, שנעשים בדרך כלל בצורה מהירה ואיכותית ועל ידי התזת צבע, צריכים להתבצע במקצועיות כדי שהתוצאות יהיו מושלמות.

למפעלים ולתעשייה
דרישה לשירות נרחב של צביעת ברזל קיימת באופן מובהק מצד מפעלי תעשיה שונים, לרבות תעשייה כבדה, סדנאות ייצור וכדומה. לצד צביעה של מכונות וציוד נדרש גם שירות של צביעת מיכלים. בנוסף, קיים צורך גם בציפוי של קונסטרוקציות ולעיתים נעשה גם שימוש בציפויים שונים לצרכי איטום של גגות.

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר של צביעת ברזל יש צורך לפנות לחברה מקצועית, שעוסקת בצביעה מקצועית וגם בקנה מידה רחב. בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ניתן לקבל את כל שירותי הצביעה והציפוי, הבידוד והאיטום וגם שירותים נוספים לתעשייה וללקוחות נוספים. לשמירה על איכותו של הברזל, למניעת השחתה ובלאי מואץ – פנו לקבלת לפרטים נוספים ושירות מחויב לכל לקוח.

בהתזה ובתנור
אנשי מקצוע שעוסקים בשירות של צביעת ברזל מסוגלים להתאים טכניקות צביעה שונות, הכל בהתאם לצורך. סוג הברזל, גודלו, אופי המשטח, סוג הצבע הנדרש, אופי הציפוי הרצוי – כל אלה נלקחים בחשבון לפני שמבצעים את עבודת הצביעה עצמה.
בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה מספקים שירותי צביעה מתקדמים ללקוחות מגוונים ובשיטות מגוונות. לצד עבודות של התזת צבע בלחץ מבוצעות גם עבודות של צביעה בתנורים, לקבלת תוצאות מצוינות וללא פשרות.

רוצים לקבל מידע נוסף לגבי צביעת מיכלים? זקוקים לשירותי צביעה ברמה גבוהה, שירותי בידוד או איטום באמצעות חומרים פולימריים מתקדמים? מעניין אתכם לדעת על צביעת רכבים, איטום מקצועי של בריכות, איטום נכון של גגות, ציפויי אבץ או ניקוי מיוחד באמצעות חול? פנו גם אתם ל- ה.ח.צ מפעלי צביעה וקבלו את המענה המקצועי לכל צורך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איטום לגג 
 
קידום אורגני | קידום אתרים