072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

צביעת מיכלים

 
מחפשים אנשי מקצוע לצביעת מיכלים? צביעת מקצועית של מיכלים מתבצעת בדרך כלל לאחר ניקוי החלק החיצוני והפנימי של המיכל באמצעות ציוד מתקדם להתזת חול. התזה של חול בלחץ גבוה מאפשרת לבצע ניקיון מקצועי ויסודי במתכות, ברזל, צנרת וחומרים מתכתיים אשר צברו חלודה או לכלוך קשה במיוחד. לאחר הניקוי באמצעות התזה של חול מבצעים אנשי מקצוע את צביעת המיכלים  במיומנות רבה במפעל המתמחה בעבודות צביעה לתעשייה. 
 
שירות מקצועי לפרויקט צביעת מיכלים
 
על מנת שתוכלו לקבל תוצאה מושלמת מבחינת צביעה, מומלץ לכם לפנות לשירות מקצועי לפרויקט צביעת מיכלים. על-פי הגודל של כל מיכל והלכלוך הצמוד אליו, ניתן לקבוע עלות עבור השירות לצביעת המיכלים ולקבל הצעת מחיר המתאימה לצרכים שלכם.
 
צביעת מערבלי בטון במפעל
 
מלבד צביעה מקצועית של מיכלים, במפעל המתמחה בעבודות צביעה לתעשייה, ניתן להזמין שירות לצביעת מערבלי בטון במפעל. במפעל מבצעים את הניקוי והצביעה באמצעות ציוד מתקדם ומביאים את מערבל הבטון למצב מחודש ולמראה נקי ומבריק. 
 
צביעת מתכות במרכז
 
שירותים נוספים שתוכלו לקבל במפעל לעבודות צבע הם צביעה של מתכות בתנורים וצביעת מתכות גדולות. צביעה של מתכות בתנורים מתבצעת לחלקים קטנים ומוצרים הנכנסים לתנורים הייעודיים לצביעה. חלקי מתכות בגדלים אשר אינם מתאימים לתנורי הצביעה, ניתן לצבוע באמצעות ציוד מקצועי לצביעה עם חומרי צביעה אבקתיים. חומרי הצביעה האבקתיים מאפשרים עבודה נקייה יותר, ידידותית לסביבה ומהירה יותר מצביעה רגילה. 
 
שירותי צביעה לתעשייה מחיר
 
רוצים לקבל הצעת מחיר לשירותי צביעה לעסק שלכם? הגעתם למקום הנכון! חברת ה.ח.צ. מפעלי צביעה מציעה לכם מחירים משתלמים במיוחד לשירותי צביעת מיכלים, צביעה של מתכות, צביעה של ברזל ופלסטיק. צוות חברת ה.ח.צ. מפעלי צביעה כולל אנשי מקצוע בתחום הצביעה לתעשייה מהטובים ביותר בישראל ואתם יכולים להינות משירות אישי ומקצועי של עבודות צבע במחירים הטובים ביותר בשוק. 
 
חברת ה.ח.צ. מפעלי צביעה מציעה - צביעת מיכלים מקצועית
 
רוצים לקבל עוד פרטים על שירותי חברת ה.ח.צ. מפעלי צביעה? השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר המקצועי של חברת ה.ח.צ. מפעלי צביעה, ונציג יחזור אליכם עם פרטים על כל השירותים המקצועיים של החברה ובנוסף פרטים על עלות עבודות הצביעה על-פי הפרוייקט שלכם. 

 
 
קידום אורגני | קידום אתרים