072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

צביעה תעשייתית

   
בעולם התעשייתי של ימינו הליכי צביעה מהווים רכיב אלמנטרי עבור קשת רחבה של צרכים ומוצרים. למעשה, מדובר בתהליכי עבודות צבע מתקדמים הדורשים פיקוח, מדידה ובקרה צמודים לכל אורכם.
 
תחומי פעילות של צביעה תעשייתית
 
צביעה תעשייתית מפרסת על פני תחומים רבים ומגוונים,  ובין היתר כוללת צביעת מוצרים, משטחים, קונסטרוקציות, צנרת, צביעת מערבלי בטון, נגררים ומשאיות. עבודות צביעה אלו יכולות להיות מבוצעות על ידי מחלקה מיוחדת בחברה או על ידי גורם חיצוני. במידה ונעזרים בגורם מקצועי חיצוני יש לוודא כי יש לו את הכלים לבצע את עבודות הצביעה במתחם הלקוח. זאת מכיוון שלא אחת שירות במתחם העסק מייעל את העבודה וגם חוסך לעסק משאבים ועלויות הנדרשים לשם העברת המוצר ושינועו.
 
שיטות צביעה תעשייתית
 
צביעה תעשייתית מבוצעת בשתי שיטות עיקריות - שיטה יבשה באמצעות אבקות וטכנולוגיה אלקטרוסטטית, ושיטת צביעה רטובה. הצביעה היבשה מבוצעת בתוך תנורים מיוחדים ולכן היא מוגבלת בגודל המוצרים שניתן לצבוע. מנגד, שיטה רטובה מבוצעת בשטח או חלל פתוח ולכן היא אינה מוגבלת בגודלי המוצרים שניתן לצבוע. בנוסף, צביעה יבשה בעזרת תנור מתאימה למוצרים עמידים בחום, ואילו צביעה רטובה מתאימה כמעט לכל סוגי המוצרים והחומרים.
 
ביצוע נכון של צביעה תעשייתית
 
חשוב לדעת כי צביעה תעשייתית נדרשת להליכים התואמים במדויק להליכי הייצור הנוספים. לכן, כל עבודת צבע תעשייתית מותאמת למפרט המבוקש, מבוצעת בלחץ התזה מתאים ובעובי ציפוי נדרש. כפועל יוצא מכך, הליכי התזת צבע או כל שיטת צביעה אחרת בתעשייה נדרשים להיות מבוצעים באופן מאורגן ובטוח. גישה זו גם תוביל לחסכון כספי ולעמידה ביעדי ייצור, תמנע שרפות ותבטיח את בריאות העובדים בחברה.
 
תנאי צביעה תעשייתית
 
בדרך כלל צביעה תעשייתית מבוצעת בשלבים האחרונים של פס הייצור, לרוב לפני הרכבת המוצר הסופי. כמו כן, אם העבודות אינן מבוצעות בחוץ  יש לבצען בחלל מואר, מאוורר ויבש, עם תנאי עבודה נוחים ויעילים. בנוסף, קירות החלל נדרשים להיות עשויים מחומרים לא דליקים, וכמו כן מומלץ  שחלל הצביעה יכיל לפחות קיר אחד חיצוני עם מקור אור טבעי.
 
   
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
קידום אורגני | קידום אתרים