072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

צביעה תעשייתית מקצועית

 
מחפשים מפעל לצביעה תעשייתית מקצועית? בין המפעלים הקיימים היום בישראל, תוכלו למצוא מפעל המתמחה בעבודות צביעה למבנים, מתקנים ומוצרים מחומרים שונים. במפעל המקצועי ניתן לבצע צביעה של כמעט כל חומר גלם עם הצבעים המתאימים לכל סוג חומר. ישנן 2 שיטות עיקריות לצביעה תעשייתית ואחת מהן היא הצביעה בתנורים. התנורים הייחודיים מאפשרים צביעה של חלקים בגודל קטן ובינוני אשר עשויים מחומרים העמידים בפני שריפה. מוצרים, חלקים, משטחים ומתקנים העשויים ממתכת מתאימים במיוחד לצביעה באמצעות תנורים. שיטת הצביעה השנייה מתאפיינת בצביעה בשטח פתוח או מאוורר למתקנים, חלקים ומשטחים גדולים כאשר חלקם עשויים מחומרים אשר אינם מתאימים לצביעה בתנור. 
 
צביעה תעשייתית של מתכות בתנורים
 
אם יש לכם מוצרים וחלקים לצביעה העשויים מתכת, תוכלו להביא אותם למפעל מקצועי לצביעה תעשייתית של מתכות. אם המוצרים שלכם קטנים, ניתן לבצע צביעה בתנורים מיוחדים בכדי לשמר את הצבע בצורה מושלמת על-גבי המוצר שלכם. 
  
צביעה תעשייתית של פלסטיק למתקנים וחלקים גדולים
 
מעוניינים בעבודות צביעה של חלקי פלסטיק? צביעה תעשייתית של פלסטיק מתבצעת בשטח פתוח או בשטח מאוורור על מנת לבצע את הצביעה בצורה בטיחותית ומדוייקת. בשטח החיצוני של מפעל לצביעה תעשייתית מקצועית מבצעים את הצביעה לחלקי הפלסטיק של החברה או בית העסק שלכם. 
 
צביעת ברזל במפעל מקצועי
 
רוצים לקבל הצעת מחיר לצביעת ברזל, מתכת או פלסטיק במפעל מקצועי? זה הזמן לפנות לחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה. חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה מתמחה בצביעה לתעשיות בתחומים שונים כגון תעשיות ביטחון, תעשיות פלסטיק, תעשיות אנרגיה ותעשיות תקשורת. במפעל המקצועי של חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה תוכלו למצוא מגוון צבעים וחומרי גלם איכותיים לצביעה עבור כל מוצר וחלק שתרצו. צוות חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה מבצע את עבודות הצביעה במפעל המקצועי של החברה בראש העין ומבצע עבודות צביעה של 
מבנים ומחסנים אצל הלקוח. 
  
חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה מציעה - צביעה תעשייתית מקצועית 
 
להזמנת עבודות צביעה של חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה, התקשרו ישירות למספר הטלפון המופיע באתר החברה. צוות חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ישמח לייעץ לכם בבחירת הצבעים המתאימים ביותר לפרוייקט שלכם ויבצע עבורכם את כל עבודות הצביעה הנחוצות על מנת שתוכלו לקדם את התעשייה שלכם בצורה הטובה ביותר.
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים