072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

עבודות צבע

 
מחפשים שירות צביעה תעשייתית? הגעתם למקום הנכון!
 
עבודות צבע לתעשייה מתאימות למגוון עצום של מוצרים וחומרים ויכולה לספק מענה הן בתחום העיצוב והן בתחום השמירה על חומרים. מפעלים ומחסנים נדרשים לבצע כל מספר שנים עבודות צביעה על משטחים, קונסטרוקציות וצנרת ויכולים להיעזר בשירות של חברה מקצועית לביצוע הצביעה. כאשר מדובר על מוצרים מוגמרים, ניתן לבצע את הצביעה בתוך תנורים בצביעה יבשה הנחשבת לאיכותית במיוחד ושומרת על הצבע צמוד לחומר הגלם לשנים רבות. צביעה של קירות ומבנים יכולה להתבצע באמצעות צביעה רטובה עם יישום חומר גלם נוספים לציפוי במטרה לשמור על הבטון מפני סדיקה.
 

צביעה תעשייתית למפעלים ומחסנים

חומרי הגלם לצביעה תעשייתית מותאמים לצרכים שלכם ולכן חשוב להזמין אנשי מקצוע המתמחים בצביעה תעשייתית ולאו דווקא בצביעת קירות. כאשר מדובר על מבנים תעשייתיים פתוחים או חצי פתוחים, יש צורך בשימוש בחומרי גלם עמידים כנגד פגעי מזג האוויר ויכולים לעמוד כנגד שחיקה לשנים הבאות. תהליך הצביעה מתבצע לאחר תכנון מעמיק של אנשי מקצוע, כאשר ניתן להזמין את שירותי הצביעה כל תקופה מוגדרת מראש על מנת לשמור על המבנים והמוצרים שלכם באיכות גבוהה עם רמת צביעה מקסימלית.
 

עבודות צביעה מורכבות למבנים

מבנים תעשייתיים דורשים התאמה מדוייקת לצביעה ולעיתים גם שימוש בחומרי ציפוי. אם אתם זקוקים לעבודות צבע מורכבות, יש לכם אפשרות להזמין את השירות דרך חברה המתמחה גם ביישום ציפויים על מרצפות ומשטחים. באמצעות יישום של צבעים איכותיים על קירות ותקרות המבנה ויישום של ציפויים למרצפות, ניתן לבצע עבודה מהירה ואיכותית גם למבנים גדולים במיוחד ובמחיר למ"ר הוגן ונוח. בשיטה היבשה לצביעה, ניתן לבצע את העבודה בתהליך מהיר במיוחד עם יישום של שכבה אחת בלבד לצורך צביעה מושלמת לכל חלק הנדרש לכם, כולל מתכות וחומרים פלסטיים שונים.
 

הזמנת עבודות צבע לתעשייה

קיבלתם החלטה להזמין עבודות צבע למפעל או לבית העסק שלכם? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? זה הזמן ליצור קשר עם חברת ה.ח.צ מפעלי צביעה הפועלת בתחום כבר למעלה מ-3 עשורים ולהתקדם לשירותי הצביעה התעשייתית המקצועיים ביותר בישראל. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף וצוות החברה יספק לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים