072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

מומחה איטום

 
עם בוא החורף מגלים פעמים רבות בעלי בתים ובעלי מבנים שונים שהמבנה אינו אטום בצורה מושלמת. בעיה של נזילות וחדירת מי גשם, מי שיטפונות ונוזלים אחרים עשויה להתגלות במקרים מסוימים (גם בקיץ) לעין בלתי מקצועית, אולם מומחה איטום יוכל לאתר מבעוד מועד סימנים מקדימים לבעיות שאינן נראות בעין לא מקצועית.

על מנת למנוע הפתעות וכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חשוב להיעזר באיש מקצוע, מומחה איטום, לפני שמבצעים פעולה מורכבת לרבות איטום מקלטים, מרתפים, בריכות שחיה או גגות. רוצים ליווי מקצועי? רוצים לקבל את המענה הנכון כדי למנוע נזקים או נזילות ולבצע שיקום איכותי? פנו לחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ותיהנו משירות מקצועי לאורך כל הדרך.

אבחון לפני ביצוע
ישנן חברות איטום שמציעות שירות של אטימה או בידוד שאיננו כולל אבחון מקיף דיו של המצב. על מנת לקבל תוצאות טובות באמת ועל מנת לקבל מבנה אטום באופן מלא, עמיד ואיכותי, חשוב מאוד לבצע אבחון מתאים לפני תחילת העבודה. רק מומחה איטום שהוא איש מקצוע בכיר יוכל להגיע לאתר הלקוח ולמבנה כזה או אחר ולבחון אותו בעין מקצועית. רק מומחה בתחום יוכל להציע מגוון רחב של פתרונות, בהתאם לממצאים, בהתאם לצרכים בהתאם לסוג המבנה, מצב התחזוקה והמיקום.

לפני איטום של קיר חיצוני, לפני בידוד של קירות פנים, לפני איטום מרתפים, מקלטים או גגות מסוגים שונים חשוב לסקור את המצב בשטח. כך בדיוק נוהגים בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה, על מנת שכל לקוח ולקוח יהיה מרוצה מהתוצאות ויזכה למבנה אטום כהלכה.

טכנולוגיות איטום מתקדמות
לאחר אבחון המצב הקיים על ידי מומחה איטום מגיע השלב החשוב של ביצוע העבודות בשטח. בין אם מדובר בפעולה של איטום מקלטים ובין אם מדובר בעבודות של בידוד מסוגים אחרים, מומלץ תמיד להשתמש בשיטות מתקדמות, בעלות אפקטיביות משופרת.
רוצים לדעת יותר על שיטות מתקדמות של איטום מרתפים? רוצים ליהנות מאיטום המבוצע בהתזה או משימוש בפולימרים מיוחדים לאיטום מקצועי במיוחד? פנו ל- ה.ח.צ מפעלי צביעה וקבלו שירות מומחים מקצועי וביצוע מעולה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציפויים מיוחדים
 
קידום אורגני | קידום אתרים