072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

איטומים פולימרים

   
כל מבנה, באשר הוא, זקוק לעבור שלל פעולות איטום ובידוד. אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר בדרך להצלחת האיטום הוא החומרים אשר משמשים לביצוע האיטום בפועל. המאמר הבא מתייחס לאפשרות הנפוצה במיוחד של איטומים פולימרים, כלומר, כאלה הנעשים באמצעות חומרים פולימרים אלה או אחרים. מהן האפשרויות העומדות בפני המבצעים? ואילו יתרונות כוללים חומרים אלה? על כך ועוד במאמר הבא.
 
המאפיינים העיקריים של האיטומים הפולימרים
 
איטומים פולימרים מהווים, מזה שנים, אחת האפשרויות הנפוצות ביותר בעולם לביצוע עבודות איטום מכל סוג ובסדרי גודל משתנים. למעשה, השימוש בטכניקה זו נמצא במגמת עלייה מתמדת, בין השאר עקב התפתחויות טכנולוגיות ששיפרו את איכות החומרים הנמנים על קטגוריה זו. כיום, המדובר הוא בחומרים אשר העמידות שלהם מקסימלית, מה שמאפשר להפוך את האיטום כולו ליעיל פי כמה. האיטום נעשה באמצעות התזה או מריחה של החומרים, בהתאם לאופי הספציפי של המשימה הנדרש. החומרים הפולימרים, בעיקר מה"דור החדש", מאופיינים בכושר הידבקות מרשים, אל סוגים מגוונים מאד של חומרים ותשתיות.
 
איטומים פולימרים מאפשרים, וזו נקודה חשובה נוספת, איטום גם בתנאים מורכבים, אשר שיטות אחרות לא בהכרח יכולות למצוא להן מענה. כך, למשל, המקרה של גגות קטנים או כאלה הכוללים שיפועים משמעותיים, תנאים המקשים מאד על ביצוע האיטום במרבית השיטות – אך לא באמצעות חומרים פולימרים. אם מוסיפים לכך את הרעילות הנמוכה של החומרים הפולימרים, כמו גם את העובדה שאינם נוטים להדיף ריחות במהלך ייבושם, ברור מדוע שימוש בהם הוא החלטה מצוינת.
 
המפתח: פניה לגורם מקצועי באמת
 
איטומים פולימרים מגלמים בתוכם שלל יתרונות, אך ברור שאין לקחת את האיטום באמצעותם כמובן מאליו. לכן, ברור מדוע נדרש לבחור מומחה איטום מהשורה הראשונה בישראל, המחזיק בשנות ניסיון רבות בתחום ומבצע פרוייקטים בסדרי גודל משתנים. היות וכל עבודת איטום היא בעלת חוקים משלה, יש להתחיל את המשימה רק לאחר תכנון מוקפד, שעה שעל איש המקצוע לסקור את מאפייני המבנה, לעמוד על הצרכים והרצונות של הלקוח, וכן – גם להתחשב בתקציב. 
 
חשוב להדגיש שבתחום זה המחיר אינו חזות הכול, כך שחשוב יותר מאשר מחיר האיטום לוודא כי הוא אכן נעשה על ידי גורם מקצועי. כמובן שגם אחריות על העבודה תורמת רבות לשקט הנפשי.
 
   
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
קידום אורגני | קידום אתרים