072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

איטום לגג

 
נהוג לומר שכל מי שיש לו גג מעל ראשו השיג לעצמו מידה רבה של ביטחון ותחושה של יציבות בחיים. עם זאת, לא מספיק שיהיה קיים גג מעל הראש. חשוב לא פחות לדאוג לכך שהגג יהיה תקין, חזק ויציב וכן שיהיה אטום כמו שצריך. כל מנת שהגג יהיה אטום כהלכה יש צורך לבצע פעולות מקצועיות של איטום לגג. פעולות כאלה חיוניות למניעת נזקים ולשמירה על מבנה יבש בפרט בעונת החורף.

איטום למניעת נזקים
גג דולף, כזה שמים וגשם חודרים מבעד לפתחים או חריצים שבו איננו נושא שיש לזלזל או להקל בו ראש. מי שלא יבצע איטום לגג כהלכה ישלם על כך בבוא היום בכסף רב. דליפה של מים יכולה לפגוע בגג עצמו, בתשתיות, בצבע, בטיח. גג דולף יכולה לגרום במקרים מסוימים להצפה של מים בדירה או במבנה אחר ולפגוע בתכולה יקרה, ברהיטים. נזקים של מים פוגעים בקלות במוצרי עץ אך גם בפריטים אחרים ולכן – חשוב לנקוט צעדים מתאימים למניעה או לשיקום. ציפוי גגות יכול להתאים הן במידה וידועה בעיה והן במידה ורוצים למנוע אותה מבעוד מועד. בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ערוכים לבצע איטום וציפוי לכל גג, בכל מקום ובכל גובה.

רק איטום מקצועי
שמירה על גג תקין ואטום נעשית בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע בתחום האיטום. מרבית הציבור לא יהיה מסוגל לבצע איטום לגג באופן עצמאי שכן יש צורך בידע, יש צורך במיומנות ויש צורך בחומרי איטום מעולים. בנוסף, יש צורך ביכולת לבצע בביטחון עבודה של איטום בגובה, תוך שימוש באמצעי בטיחות חיוניים.

דרוש לכם מומחה אמיתי לעבודות איטום שונות? רוצים לקבל מענה מושלם באמצעות טכניקה חדשנית של ציפוי גגות? לא בטוחים מי יוכל לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר, לטווח הארוך ביותר? ב- ה.ח.צ מפעלי צביעה תקבלו את המענה הטוב ביותר בכל הקשור בביצוע איכותי של איטום לגג. בחברה מומחים לעבודות של איטום בגובה המסוגלים להציע פתרונות מעולים גם לאיטום מקלטים ומרתפים, גם לאיטום בריכות שחיה וגם לעבודות במשטחים מיוחדים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איטום ובידוד
 
קידום אורגני | קידום אתרים