072-33-80-129
 
 
ניקוי בהתזת חול
צביעה תעשייתית
ציפוי אבץ
ציפויים פולימרים
איטומים פולימרים
ניקוי אקולוגי
איטום מקלט
קבלני איטום
איטומים
צביעה בתנור
ציפויי בריכות
ציפוי תעשייתי
 
 
 

איטום ובידוד

 
גם מבנים מודרניים ואיכותיים אינם יכולים להיות אטומים ומבודדים מסביבתם ללא נקיטת פעולות מתאימות. על אחת כמה וכמה הדבר נכון כאשר מדובר במבנים שאינם חדישים או כאלה שעוברים שיקום או שיפוץ. על מנת להגן על המבנה, הבית, הדירה, על מנת למנוע חדירה וחלחול של נוזלים ומים יש לנקוט בפעולות שונות של איטום ובידוד.

שומרים על המבנה והתכולה
ביצוע פעולות חשובות של איטום נועד לספק הגנה על כל מבנה וחדר, וליצור סביבת מגורים או עבודה איכותיים, יבשים ותקינים. איטום ובידוד מסייעים למניעת חדירה של נוזלים ופגיעה בטיח. יש בכך גם כדי להגן על תכולת המבנה, על שלמות וחוזק הקירות, על שלמות הגג. במקרים מסוימים הדבר נחוץ כדי למנוע חלחול נוזלים לתוך מרתפים או מקלטים וכן מתוך בריכות.

זקוקים לשירות מתקדם של איטום בריכות שחיה? רוצים לקבל את המענה המתקדם באמצעות איטום בהתזה? לא בטוחים איזו שיטת איטום תוכל להתמודד עם חדירת מים שהתגלתה בחורף או עם פתחים במבנה שלא נאטמו כהלכה? פנו בהקדם למומחים. פנו לחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה המומחים לעבודות צבע מתקדמות, עבודות איטום ופעולות בידוד.

תוצאות מעולות במגוון שיטות
על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, יש צורך לאבחן את מצב המבנה, התשתיות והצרכים לפני שנוקטים פעולות כלשהן של איטום ובידוד. חברות מקצועיות בתחום זה מסוגלות לבצע עבודות איטום ופעולות בידוד תוך שימוש בחומרים שונים ובדרכים שונות. בין היתר מקובל כיום להשתמש לא רק ביריעות איטום אלא גם לבצע אטימה תוך שימוש בחומרים פולימריים מתקדמים ביותר. זאת ועוד, ניתן גם לבצע את המשימה באמצעות טכניקות של התזה. איטום בהתזה יכול להיות יעיל ביותר במקומות ובמשטחים שלא רצוי או שלא ניתן לאטום בשיטות אחרות.

רוצים לדעת מהי השיטה הנכונה לבצע אטימה בביתכם או בעסק שלכם? רוצים לדעת יותר על כל היתרונות של איטום ובידוד בשיטות החדישות? רוצים להתייעץ בשאלות הקשורות בביצוע איטום בריכות שחיה, איטום של מרתפים, מקלטים ומבנים שונים? בחברת ה.ח.צ מפעלי צביעה ערוכים לספק מענה לכל שאלה ועבודה מסורה לתוצאות מצוינות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה איטום
 
קידום אורגני | קידום אתרים